Split Klima Sistemleri

Üstün Özellikler

Yüksek Enerji Verimliliği (1)

Gelişmiş inverter teknolojisi, güçlü kompresörü ve enerji kontrol özellikleri sayesinde Arçelik klimalar yüksek enerji verimliliğine sahiptir.

Sessiz Çalışma (2)

BLDC motoru, eğimli fan teknolojisi ve düşük titreşimli kompresörü sayesinde düşük ses seviyesine sahip Arçelik klimalar “sessiz çalışma” özelliği sayesinde şimdi daha da sessiz.

Temiz Hava (3)

Arçelik klimalar değişik filtre sistemleri ile ortamı arındırarak size konforun yanında temiz bir ortam da sağlar.

Hava Akışı Kontrolü (4)

Arçelik klimalarda bulunan 4 yöne otomatik hava yönlendirme özelliği sayesinde hava akışının kontrolü elinizin altında. Ortamı isteğinize göre çok daha hızlı soğutmak veya ısıtmak da klimalarımızdaki Jet Cool ve Jet Heat özellikleriyle mümkün.

Tasarım (5)

Arçelik klimalar şık tasarımıyla dekorasyonunuzu tamamlamaya hazır. Dijital göstergesi sayesinde set edilen sıcaklığı, çalışma konumunu ve ilave özelliklerin hangilerinin devrede olduğunu takip etmek çok kolay.

Güçlü Isıtma (6)

Dış ortamın -15 dereceye vardığı hava sıcaklıklarında bile Arçelik klimalar ısıtmaya devam eder ve konforlu bir ortam yaratır.

Temiz Hava

Arçelik klimalar değişik filtre sistemleri ile ortamı mikroskobik partiküllerden, arındırarak size konforun yanında temiz bir ortam da sağlar.

Ultra Ionizer+

3 milyondan fazla iyon sadece klimanın verdiği havayı değil, çevredeki mikroskobik partikülleri de temizler. 09330 AA, 12330 AA, 18330 AA ve 24330 AA model klimalarda bulunur.

3M Filtre

3M filtre mikroskobik partikülleri uzaklaştırarak temiz bir ortam yaratır.

Yıkanabilir Toz Filtresi

İlk filtre (toz filtresi) 3M üzerindeki tozları tutar. 3M filtre ise, kendi üzerindeki kuvvetli elektrostatik güç sayesinde toz filtresinden geçen 0,3 m’ye kadar büyüklükteki mikroskopik boyuttaki partikülleri filtreler. 1- Toz partikülü filtre tarafından yakalanır. 2- 3M filtre negatif iyon yüklenmiş toz partiküllerini yakalar. 3- Partiküller hapsolduğundan ortam havası temizlenir.

Ionizer + Otomatik Temizleme

Soğutma fonksiyonunda çalıştıktan sonra oluşan nemi, klima kapatıldıktan sonra kurutarak ürünün performansını uzun süre garanti eder, bu esnada yaydığı iyonlar ile üründe mikroskobik partikülleri ortamdan uzaklaştırır.

Otomatik Temizleme

Soğutma konumunda çalışan bir klimanın iç ünitesinde oluşan nem, zaman içerisinde ortamdaki tozlarla birleşip, Fin yüzeylerinde birikintiler oluşturur. Oluşan bu birikintiler Fin yüzeylerinin kapanarak korozyona uğramalarına neden olur. Korozyona uğrayan yüzeyler verimli ısı değişimi sağlayamaz. Enerji tüketimi artar. Otomatik temizleme fonksiyonu sayesinde klimanız kapatıldıktan sonra iç ünite fanı 30 dakika boyunca çalışarak iç ünite Fin yüzeylerinin kurutulmasını ve böylece temiz kalmasını sağlar. Korozyon engellenir, klimanız verimliliğini uzun yıllar korur.

Hava Akış Kontrolü

4 Yöne Otomatik Hava Yönlendirme

Hava Akış Kontrolü

4 yöne salınım havayı hızlı ve etkin bir şekilde birkaç yöne göndererek odanın her köşesinin soğumasını sağlar, kanatçık ve panjur ise belirli alanları daha hızlı soğutmak üzere soğuk hava akışını hem dikey hem de yatay olarak dağıtacak şekilde ayarlanabilir.

4 Yöne Otomatik Salınım (Kolay Hava Akışı Kontrolü)

4 yöne salınım, ortama göre hava akımlarını kontrol edebilir, bu sayede soğuk havanın yaşam alanlarına daha iyi dağıtılmasını sağlar ve inanılmaz derecede çabuk soğutma hızlarına olanak tanır.

Yatay 5 Adımda Kanatçık Kontrolü

Yatay kanatçığın yönü, belirli alanları daha hızlı soğutmak üzere yukarı ve aşağı 1 ila 5 adımda ayarlanabilir.

Dikey 6 Adımda Panjur Kontrolü

Dikey panjurun yönü soldan sağa ve tam otomatik salınımla 1 ila 6 adımda ayarlanabilir, bu sayede klimanın belirli alanları çok daha kısa sürede soğutması sağlanır

Hızlı Soğutma

Eve geldiğinizde, odalarınızın daha hızlı soğumasını istersiniz. Normalden 4 derece daha soğuk hava dalgaları 30 dakika boyunca odanıza üflenir. Böylece daha hızlı soğuma sağlanır. Klima kullanıcıları evlerine geldiklerinde ve klimalarını açtıklarında odalarının hızlıca serinlemesini isterler. Bu gibi hızlı ve ani soğutma taleplerini göz önünde bulundurarak, hızlı soğutma özelliği olan çok güçlü bir klima yarattık. Bu sayede eve girer girmez, konforunuza daha hızlı kavuşacaksınız.

SESSİZ ÇALIŞMA

Düşük titreşimli kompresör, eğimli fan ve BLDC motor teknolojisi sayesinde Arçelik klimalar çok düşük ses seviyelerine sahiptir.

Sessiz Mod

Sessis mod seçildiğinde soğutma ve ısıtma modlarında dış ünite ses seviyelerini normal çalışmaya göre ortalama 3 dB(A) düşürür. Böylece tek tuş ile ses seviyesi 2 kat düşer.
Ayrıca iç ünite uyku modunda 19 dB(A)’dır.