Otel TV

Arçelik Kurumsal TV modelleri ile konuklarınız, HD yayınlarının yüksek görüntü performansını, zengin içerik özellikleri ile birlikte deneyimleme imkanına sahip olur. Konuklarınız belirlenen kanalları izleme keyfini yaşarken, ürün üzerinde bulunan hizmetlerimizi ve mesajlarınızı ekranda sergileyebilirsiniz. Ürünün güzel tasarımı ile birlikte otel odanızın içerik yönünden zengin bir görünüme sahip olmasını sağlarsınız.

Öne Çıkan Özellikler

Web Yönetim Arayüzü

İçerik ve bilgi güncellemesi için web yönetim arayüzü sayesinde kurum ağındaki herhangi bir internet tarayıcı ile sistem web arayüzüne PC, Tablet ve akıllı telefonlardan ulaşılabilir.

Merkezi Uzaktan Kontrol ve Yönetim

Sunucu üzerinden kurumdaki tüm TV’lere ayrı ayrı veya birlikte ulaşıp merkezi komutlar gönderilebilir. Bu özellik sayesinde TV açıp kapama, ses seviyesini ayarlama vb. işlemler uzaktan yapılabilir.

Uzaktan TV Ayar ve Kurulum Yönetimi

TV Ayarlarını değiştirmek, kurulum bilgilerini sağlamak, varsayılan kanal listesini güncellemek vb. işlemler TV’nin yanına gitmeden yapılabilir. TV ayar ve cloning (klonlama) sunucu üzerinden yapılabilir.

Uzaktan TV Yazılım Güncelleme

Performans iyileştirmeleri veya yeni özellik eklemeleri için yapılacak yazılım güncellemeleri TV’lerin yanına gitmeye gerek kalmadan merkez sunucu üzerinden yapılabilir.

Özelleştirilmiş Kanal Listesi ve Dil Gruplama*

Kanal listeleri ve TV için ayrı ve misafirlerin diline göre otomatik olarak düzenlenebilir.

* Otel yönetim yazılımı (PMS) uyumlandırması yapılırsa misafir diline göre kanal listeleri otomatik olarak oluşturulabilir.
Özelleştirilmiş Kurumsal Bilgi Kanalları (3xHD)

Kurum bilgilerinizi aktarabileceğiniz 3 farklı HD Kanal oluşturabilirsiniz. Bu kanalları hazır şablonlara göre veya özel olarak kolayca oluşturabilirsiniz.

Müşteri Bilgi Ekranı ve Harcama Görüntüleme

Müşteri harcamalarını ve diğer bilgilerini görebileceği bir kanal oluşturulabilir.

Duyuru ve Reklam Pop-up’ı Gösterebilme*

Odaya özel, misafir gruplarına özel veya tüm odalara birden duyuru ve reklam içerikleri pop-up mesaj olarak gönderilebilir.

Resepsiyondan Anlık Mesaj Gönderme

Resepsiyondan istenilen odaya özel anlık (pop-up) mesaj gönderilebilir.

Canlı Twitter ve Instagram Hesap Kanalları

İçeriğini canlı olarak Twitter vea Instagram’dan alan, içerik değişimi için müdahale gerektirmeyen kuruma ait sosyal medya hesap kanalları oluşturulabilir.

İzlediğin Kadar Öde (pay-per-view) TV Kanalları

Oda bazlı izlediğin kadar öde sistemi yönetimi mevcuttur. Bu özellik sayasinde sistemdeki herhangi bir kanal izlediğin kadar öde kanalına dönüştürülebilir.

Özel Karşılama Logosu

TV açılırken kuruma/otele özel açılış logosu kullanılabilir.

Misafir Bilgisi İçeren Özel Karşılama Mesajı*

Misafirin ismi, oda bilgileri, kuruluş logosu ve karşılama yazısı ile özel hoş geldin ekranı oluşturulabilir.

Otel Yönetim Yazılımı (PMS) Uyumlandırması*

Otel önbüro yazılımı ile uyumlandırma sağlanıp misafir bilgileri otomatik olarak aktarılabilir.

Dinamik Bilgi Ekranı (Hava Durumu, Saat)

Canlı verilerle güncellenen hava durumu ve RSS kanalı oluşturulabilir.

Mevcut Dağıtım Sistemine Kolay Entegrasyon

Mevcut kablo altyapısında değişikliğe gerek kalmadan koaksiyel kablo üzerinden mevcut yayın sistemine kolayca entegre olabilmektedir.

Merkezden İzleme ve Bakım

Arçelik Konuk Sistemi konusunda uzman personelimiz, sistemi uzaktan izleyerek misafirlerinize problemsiz hizmet verebilmeniz için gerekli desteği sağlar. Olası bir yardım çağrısında sisteme uzaktan bağlanarak destek verir, önleyici bakım yapar ve hizmetin sürekliliğini garanti altına alır.

* Opsiyonel PMS Paketi alınır ise bilgiler otomatik olarak PMS sisteminden alınacaktır. Paket alınmaz ise müşteri bilgileri manuel olarak web yönetim ara yüzü üzerinden sisteme girilir.

** Merkez uzaktan izleme ve bakım paketi alınır ise kullanıcı hataları uzaktan izlenecektir. Sitemde hata tespit edildiğinde kurum uyarılacak ve sisteme müdahale edilerek problem giderilecektir.